ساعت دیواری مداری

ساعت دیواری جدیدی است که به تازگی طراحی و ساخته شده است. هریک از مدارات نشانگر ساعت و عقربه است که می توانید تشخیص دهید.

سبک بوده و ظاهر منحصربفردی دارد. شما می توانید زمان را با ظاهر بهتر تشخیص دهید. تمامی جنبه های زیباشناختی در طراحی این ساعت به کارگرفته شده است.

مدارات ساعت در طول روز می چرخند تا شما بتوانید زمان را تشخیص دهید. ساعتی منحصربفرد است. شما با این نوع ساعت، هرگز در نگاه کردن به ساعت دیواری خسته نخواهید شد.

این نوع ساعت، ساعت، دقیقه و ثانیه را به طور جداگانه نشان می دهد. مدارات و حلقه ها همگی در مرکز ساعت قرار دارند. ساعت از فیبر کربن ساخته شده و بسیار سبک است.

این نوع ساعت منحصربفرد بوده و شما می توانید تمامی جنبه های زیباشناختی را در این ساعت ملاحظه کنید.

می تواند با هر رنگ دیوار و کاغذ دیواری ترکیب شود. حلقه هایی که در مرکز قرار دارند بسیار نازک بوده و البته باید به هنگامی که به ساعت نزدیک می شوید دقت و توجه داشته باشید تا حلقه ها آسیبی نبینند.

شما از همان ابتدا منحصربفرد بودن ساعت دیواری را احساس خواهید کرد. این نوع ساعت براساس مدارات زمین و کهکشان راه شیری طراحی و ساخته شده است.

تک رنگ طراحی و ساخته شده است و بدنه ساعت به رنگ سیاه است و رنگ سیاه، می تواند با هر رنگی ترکیب شود.

این نوع ساعت توجه هر کسی را جلب می کند. هر کسی که به منزل وارد می شود در همان ابتدا به ساعت دیواری منحصربفردی که به دیوار نصب شده توجه خواهد کرد.

شما می توانید کنار ساعت دیواری از تزئینات دیواری استفاده کنید تا دیوار منزل شما زیباتر از قبل باشد و البته نباید فضای دیوار را بیش از حد شلوغ کنید بخاطر این که موجب خستگی روحی و چشمی شما خواهد شد.

گردش مدارات ساعت به خصوص زمانی که شما براحتی می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید به شما لذت بصری خواهد داد.

البته باید مراقب کودکان خود باشید تا به ساعت دیواری آسیبی وارد نشود. از آنجایی که مدارات ساعت در بیرون از ساعت قرار دارند احتمال شکستگی آن ها خیلی بیشتر است و شما باید به این مسئله خیلی زیاد دقت و توجه کنید تا ساعت دیواری شما به مدت زمان طولانی دوام داشته باشد و بتوانید به مدت زمان طولانی از آن استفاده کنید.

فروشگاه آنلاین رومادون همیشه جدیدترین و بروزترین وسایل دکوری را عرضه می کند و هم وطنان گرامی می توانند متناسب با سلیقه خودشان وسایل دکوری را سفارش داده و تحویل بگیرند.

این وسایل دکوری باکیفیت بوده و در درازمدت می توانید از آن ها استفاده کنید و نسبت به دوام و کیفیت آن ها اطمینان خاطر داشته باشید و شما می توانید وسایل دکوری خود را در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

شما می توانید جدیدترین وسایل دکوری خودتان را از فروشگاه آنلاین رومادون خریداری کنید. فروشگاه آنلاین رومادون جدیدترین و شیک ترین وسایل دکوری را عرضه می کند که مناسب شرایط و بودجه شماست. فروشگاه آنلاین رومادون دوستدار زیبایی منزل و محل کار شماست. با رومادون، دکوراسیون زیبایی را تجریه کنید.

 

منبع :

HomeWorldDesign

نویسنده :

عارفه جعفری

عارفه جعفری

در رشته ی زبان انگلیسی تحصیل میکنه و از سنین کم مشغول ترجمه و تدریس زبان انگلیسی به صورت حرفه ای بوده ، علاقه ی زیادی به سبک های مینیمال و مدرن داره .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *