ساعت دیواری مینیمال مدرن

این نوع ساعت به ساعت های قبلی شباهتی ندارد و شما می توانید تنها با یک گوی که به صورت معلق قرار گرفته، زمان را تشخیص دهید.

زیبایی خاصی دارد و شما می توانید با این نوع ساعت، نحوه تشخیص زمان را دگرکون کرده و با دیدگاه جدیدی به ساعت نگاه کنید.

تاریخچه اختراع ساعت داستان طول و درازی دارد و اجداد ما در دوران گذشته با نگاه کردن به آسمان می توانستند زمان را تشخیص دهند. حرکت، ستارگان، ماه و خورشید مبنای تشخیص ساعت بود که به مرور زمان متحول شده و اکنون به صورت ساعت و دقیقه و ثانیه مشخص می شود.

این نوع ساعت، تحولی جدید در تشخیص زمان به شمار می رود. نحوه تشخیص زمان در این نوع ساعت دگرگون می شود و زمان آن رسیده که نوع دیدگاه خودمان را نسبت به ساعت دگرگون کنیم.

حرکت گوی و در ردیف قرارگرفتن گوی در امتداد حفره مبنای تشخیص زمان خواهد بود. این نوع ساعت در سه وضعیت تنظیم می شود و شما می توانید زمان خودتان را مطابق آن تنظیم کنید.

  • تاریخ مشخص: شما می توانید قرار ملاقات خودتان را برای زمان و تاریخ معینی براساس این ساعت تنظیم کنید.
  • تایمر: می تواند برای فواصل زمانی کوتاه و برای شمارش معکوس هم کاربرد دارد.
  • ساعت: فواصل زمانی را در مدت ۲۴ ساعت شبانه روز نشان می دهد.

بعد از مدت کوتاهی نحوه تشخیص زمان را متوجه خواهید شد و می توانید در سریع ترین زمان ممکن زمان را براحتی و بدون هیچ مشکلی تشخیص دهید.

بسیار زیباست و مانند ساعت های دیواری قبلی شلوغ نیست و شما سردرگم نمی شوید. از چوب بلوط ساخته شده، گوی تشخیص زمان به وسیله امواج مغناطیسی و به صورت معلق نگاه داشته شده است. سطح ساعت تراش خورده و پرداخت شده است.

کاربران می توانند تاریخ و ساعت قرار ملاقات های خود را با این نوع ساعت دیواری تنظیم کرده و همه کارهای خود را انجام دهند. این نوع ساعت می تواند  هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی روی دیوار نصب شود.

نوری مصنوعی در پشت صفحه ساعت تنظیم شده که به شما کمک می کند تا بتوانید زمان را در شب هنگام هم تشخیص دهید.

زیبایی های خاص خود را دارد و شما می توانید با این نوع ساعت، منزل و محل کار خودتان را به نحو شگف انگیزی تزئین کرده و همگان را متحیر کنید.

فروشگاه آنلاین رومادون همیشه جدیدترین و بروزترین وسایل دکوری را عرضه می کند و هم وطنان گرامی می توانند متناسب با سلیقه خودشان وسایل دکوری را سفارش داده و تحویل بگیرند.

این وسایل دکوری باکیفیت بوده و در درازمدت می توانید از آن ها استفاده کنید و نسبت به دوام و کیفیت آن ها اطمینان خاطر داشته باشید و شما می توانید وسایل دکوری خود را در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

شما می توانید جدیدترین وسایل دکوری خودتان را از فروشگاه آنلاین رومادون خریداری کنید. فروشگاه آنلاین رومادون جدیدترین و شیک ترین وسایل دکوری را عرضه می کند که مناسب شرایط و بودجه شماست. فروشگاه آنلاین رومادون دوستدار زیبایی منزل و محل کار شماست. با رومادون، دکوراسیون زیبایی را تجریه کنید.

 

منبع :

Fytestore

نویسنده :

عارفه جعفری

عارفه جعفری

در رشته ی زبان انگلیسی تحصیل میکنه و از سنین کم مشغول ترجمه و تدریس زبان انگلیسی به صورت حرفه ای بوده ، علاقه ی زیادی به سبک های مینیمال و مدرن داره .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *