ساعت مینیمال رومادون

ساعت رومیزی فانتزی

این ساعت رومیزی، زیبا و کوچک بوده و شما می توانید در هر فضای کوچکی از آن استفاده کنید. مینیمال است و کاربران می توانند به هر تعداد از آن را تهیه کرده و در اتاق های متفاوت منزل خود از آن استفاده کنند.

از چوب بلوط ساخته شده و بسیار محکم و پایدار است. تک پایه بوده و تنها با دو عقربه ساعت و دقیقه نمایش داده می شود. ساده بوده و در عین سادگی زیبا نیز است. حلقه که عقربه های ساعت به دور آن می گردند، می تواند از مواد مختلف و در رنگ های مختلفی ساخته شود.

پایه آن به شکل مستطیل است که از چوب محکمی ساخته شده است. بسیار زیبا بوده و به رنگ طبیعی چوب ساخته شده است.محکم و زیبا بوده و البته فقط در اندازه ثابتی ساخته می شود.

حلقه می تواند در رنگ های مختلفی وجود داشته باشد. شما با حرکت عقربه های ساعت می توانید زمان را تشخیص دهید. ساخت کشور ایتالیاست و ساعت مینیمالی و زیباست.

برای خوابگاه های دانشجویی مناسب بوده و دانشجویان نیز می توانند متناسب با فضای کاری خود از آن استفاده کنند.

شما در هر فضای کوچکی می توانید از آن استفاده کنید و در مقایسه با ساعت هایی که بدنه آن ها از پلاستیک ساخته شده، محکم بوده و به دلیل سادگی آن می تواند محکم هم باشد.

حتی حلقه ساعت می تواند با بدنه ساعت همرنگ باشد. عقربه های ساعت از جنس تیتانیوم بوده و یک تضاد رنگی بین پایه و عقربه های ساعت وجود دارد و پایه ساعت رومیزی تراش خورده و پرداخت شده است و شما سطح تراش خورده ای را شاهد هستید که زیبایی پایه ساعت را نمایان می کند. می توانید ساعت قدیمی خود را به کناری بگذارید و از این ساعت رومیزی استفاده کنید.

نورپردازی می تواند این ساعت را زیباتر نشان دهد و شب هنگام شکل و شمایل ساعت زیباتر خواهد بود. نظافت و تمیزی بدنه ساعت مهم بوده و شما باید در دوره های زمانی مختلف بدنه را تمیز کرده تا زیباتر به نظر برسد.

گرد و غبار می تواند بدنه ساعت را کدر نشان دهد و به همین دلیل نظافت و تمیزی ساعت مهم جلوه می کند و این ساعت رومیزی را می توانید کنار تخت خواب خودتان قرار دهید تا صبح هنگام زودتر از خواب بلند شوید.

 

فروشگاه آنلاین رومادون همیشه جدیدترین و بروزترین وسایل دکوری را عرضه می کند و هم وطنان گرامی می توانند متناسب با سلیقه خودشان وسایل دکوری را سفارش داده و تحویل بگیرند.

این وسایل دکوری باکیفیت بوده و در درازمدت می توانید از آن ها استفاده کنید و نسبت به دوام و کیفیت آن ها اطمینان خاطر داشته باشید و شما می توانید وسایل دکوری خود را در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

شما می توانید جدیدترین وسایل دکوری خودتان را از فروشگاه آنلاین رومادون خریداری کنید. فروشگاه آنلاین رومادون جدیدترین و شیک ترین وسایل دکوری را عرضه می کند که مناسب شرایط و بودجه شماست. فروشگاه آنلاین رومادون دوستدار زیبایی منزل و محل کار شماست. با رومادون، دکوراسیون زیبایی را تجریه کنید.

منبع :
prodeez

drugeotlabo

meubleskeribin

ساعت مینیمال رومادون ساعت مینیمال رومادون ساعت مینیمال رومادون ساعت مینیمال رومادون ساعت مینیمال رومادون ساعت مینیمال رومادون

نویسنده :

عارفه جعفری

عارفه جعفری

در رشته ی زبان انگلیسی تحصیل میکنه و از سنین کم مشغول ترجمه و تدریس زبان انگلیسی به صورت حرفه ای بوده ، علاقه ی زیادی به سبک های مینیمال و مدرن داره .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *