صندلی سیاره ای رومادون

صندلی سیاره ای

این نوع صندلی نسخه بزرگ صندلی های اولیه است. صندلی بزرگتر سیاره نامیده شده و در آن دو نفر احساس راحتی خواهند کرد. حریم خصوصی دو نفر در آن کاملا رعایت شده است، روکش چوب و کوسن های نرم نه تنها راحتی را فراهم می کنند بلکه مانعی برای تصاویر و اصوات مزاحم است. چه این که زوجی باشید که زمانی را می خواهید داشته باشید، یا از کسب و کار خود دور شوید، اینجا یک مکان راحتی است که می توانید بدون این که به محل دوری بروید در آن احساس راحتی بکنید.

این نوع صندلی ها، نه تنها صندلی دسته دار هستند بلکه می توانند حریم خصوصی افراد را نیز حفظ کنند. سیاره می تواند دفتر شخصی و حتی منطقه آرامش شخصی را ایجاد کند. این برای لحظاتی عالی است که شما نیاز دارید که تنها باشید، افکار و تمرکز خود را جمع کرده و یک فنجان قهوه داشته باشید. به همین دلیل است که سیاره یک راه حل مناسب برای فضاهای باز و فضاهایی است که در آن فضای پر سر و صدا و جالب توجه ما را مختل می کند.

صندلی گنبد ژئودزی MZPA مکان خاصی برای کار، مطالعه و آرامش فراهم می کند.می توانید در آن براحتی گفتگو کنید، طرفین، سقف و فضای داخلی یک فضای آرامی را فراهم می کند. از۵۱ مثلث تخته سه لا که به پایه های فلزی متصل شده اند ساخته شده است.

مبلمان در اشکال، اندازه، مواد و سبک های مختلفی ساخته می شود که نسبت به بقیه برجسته بوده و توجه را جلب می کند ولی به درستی همان چیزی است که از لحاظ سبک برتر و شیک و زیباست که توسط MZPA ساخته شده است. برای افرادی که می خواهند در منزل ، محل کار مبلمان بسیار عالی داشته باشند و بیشتر از آن هم نمی خواهند.

به همان اندازه که ما دوست داریم خودمان را به عنوان چیزی به جز حیوانات فکر کنیم، سخت است که تمایلات پایدار ما را در فضای راحت، فضای رحم مانند هر چیزی غیر از اولویت قراردهد.  MZPA صندلی ساخته که به این احساس بر می گردد که فضایی را با صندلی سیاره ای محافظت می کند.

به دنبال چیزی شبیه به سیاره که صندلی کوچکی بوده و به صندلی مطالعه تبدیل می شود، این مبلمان با تخته سه لا و با فریم استیل بسیار راحت بوده و حریم خصوصی زیبایی را عرضه می کند. چهارچوب صندلی از ۳۰ عنصر فولادی متصل بهم ساخته شده ، در حالی که بدنه از ۵۱ مثلث چند لای چوبی ساخته شده که تشک چرمی دارد. ولی زمانی که مردم عقب زده می شوند و در این صندلی احساس راحتی می کنند، آن ها از آن بیشتر از یک مبلمان مجلل لذت خواهند برد. صندلی سیاره ای نیز یک میز، قفسه داخلی و یک لامپ LED را نیز دارد.

شرکت MZPA شعبه اوکراین صندلی سیاره ای را تولید کرده، مبلمانی که هر فردی را قادر می سازد تا بتواند در ادارات، هتل ها، فرودگاه ها یا هر جای دیگری که کسی به زمان کمی نیاز دارد، یک فضای خصوصی داشته باشد. طرح باصرفه یک زوج مبلمان شامل پورت شارژ USB، لامپ LED یا نگهدارنده تبلت، دارد که کاربر می تواند در داخل آن با خیال راحت فیلمی را تماشا کند، کاری را انجام دهد یا تماس ویدیویی خیلی راحتی داشته باشد. همچنین قفسه ای با نگهدارنده کوچکی که برای فنجان ساخته شده و مبلمانی دارد که شما می توانید در آن احساس راحتی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:

hiconsumption

thecoolector

theawesomer

صندلی سیاره ای رومادون صندلی سیاره ای رومادون صندلی سیاره ای رومادون صندلی سیاره ای رومادون صندلی سیاره ای رومادون صندلی سیاره ای رومادون صندلی سیاره ای رومادون صندلی سیاره ای رومادون

نویسنده :

عارفه جعفری

عارفه جعفری

در رشته ی زبان انگلیسی تحصیل میکنه و از سنین کم مشغول ترجمه و تدریس زبان انگلیسی به صورت حرفه ای بوده ، علاقه ی زیادی به سبک های مینیمال و مدرن داره .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *