درباره رومادون

برند رومادون یک برند ثبت شده است که در سال ۹۶ فعالیت خود را در زمینه ی تولید و عرضه ی محصولات با کیفیت و مدرن در حوزه ی دکوراسیون منزل شروع کرد .

اگر شخصی پاکبان نامیده میشود ، باید همان گونه خیابان ها و معابر را جارو کند که میکل آنژ نقاشی میکرد ، بتهون سمفونی مینواخت و شکسپیر شعر میسرود . او باید آنگونه خیابان ها را جارو کند که تمامی موجودات آسمانی و زمینی مکثی کنند و بگویند ، اینجا پاکبانی کار میکرد که کارش را خوب انجام میداده . همه ی عوامل دست اندر کار این مجموعه هر روز صبح ، کار خود را با این آرزو شروع میکنند که مصداق این جمله ی زیبا باشد و در انجام وظایف خود نهایت توانشان را به کار میگیرند تا شما مشتریان گرامی از محصولات رومادون رضایت کامل داشته باشید .با این همه ما خودمان را از بهتر شدن کارمان بی نیاز نمیبینیم و نظراتتان را معیاری ارزشمند برای توجه و ارزیابی کار های خود میدانیم ، چرا که این آرا مایه ی بهتر شدن کارمان و در نتیجه رضایت بیشتر شما بزرگواران خواهد بود . برای این منظور ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته میتوانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید . مشتاقانه منتظر پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

سند چشم انداز

برند رومادون با تکیه بر توان داخلی ، قصد دارد تا به یکی از بزرگترین تولید کنندگان اکسسوری های دکوری تبدیل شود ، برای رسیدن به این امر ، ایده های بسیاری در این مجموعه در حال عملیاتی شدن هستند که به مرور اجرایی خواهند شد . این مجموعه در تلاش است تا با افزایش کیفیت محصولات ، رضایتمندی مشتریان را به بالاترین سطح ممکن برساند .