0%

ساعت ديواري تيروكماني

ساعت ديواري تيروكماني

شما در هر روز چند بار به ساعت ديواري خود نگاه مي كنيد؟ شايد از اين كه ظاهر ساعت ديواري براي شما تكراري شده خسته شده ايد و دوست داريد كه يك ساعت ديواري جديدي داشته باشيد.
شما مي توانيد از ساعت ديواري تيروكماني استفاده كنيد و آن را روي ديوار خود نصب كنيد. ابداع کننده ساعت ديوار تيروكماني شخصي است كه در والنسياي اسپانيا زندگي مي كند.

اين ساعت ديواري منحصربفرد بوده و منزل شما را زيبا نشان مي دهد. يكي از عقربه هاي ساعت از چوب گردو ساخته شده و زيبايي خاصي دارد. بقيه اجزاي ساعت از كروم استيل ساخته شده و عقربه دقيقه شمار از فايبرگلاس ساخته شده و نوك عقربه از چوب گردو ساخته شده است. پيچيده نيست و سادگي آن موج مي زند. براساس سبك هنري آوانتگارد ساخته شده است و زيبايي خاصي دارد. قسمت هاي استيل به ساعت زيبايي خاصي مي دهد و باعث مي شود كه كاربران نيز با اين نوع ساعت ارتباط برقرار كرده و احساس راحتي كنند. با توجه به طراحي زيباي آن براي هر محيطي مناسب است و شما مي توانيد اين نوع ساعت ديواري را در هر محيطي استفاده كنيد. با هر رنگ ديواري مي تواند مطابقت داده شود و حتي باعث خواهد شد تا آن قسمت از منزل شما زيبا به نظر برسد. حتي براي ديوارهايي با كاغذ ديواري نيز مناسب است و شما مي توانيد با اين نوع ساعت، به ديواري كه با كاغذ ديواري تزئين شده، زيبايي خاصي را در منزل خود ايجاد كنيد.

اين نوع ساعت به ساعت هاي كلاسيك هيچ شباهتي ندارد و موتور ساعت نزديك به لبه خارجي قرار مي گيرد. طراح ساعت خوزه مارينا ريناست كه اصالت اسپانيايي دارد و در كشور اسپانيا طراحي شده است.

اين ساعت در دو نوع عرضه شده است:

  1. در نوع اول، بدنه كروم استيل و فايبرگلاس بوده و عقربه ساعت شمار، از چوب گردو و نوك عقربه دقيقه شمار به رنگ قرمز است.
  2. در نوع دوم، بدنه كروم استيل و فايبرگلاس بوده و عقربه ساعت شمار، از چوب گردو و نوك عقربه دقيقه شمار به رنگ چوب گردو است.  طرح ساعت به كمانداري شبيه است كه پيكاني را به عقب مي كشد تا پرتاب كند.  در تركيب با مبلمان خانه، زيبايي منحصربفردي را ايجاد مي كند. براي محيط كار و منزل يك ساعت منحصربفرد است.

فروشگاه آنلاين رومادون هميشه جديدترين و بروزترين وسايل دكوري را عرضه مي كند و هموطنان گرامي مي توانند متناسب با سليقه خودشان وسايل دكوري را سفارش داده و تحويل بگيرند. اين وسايل دكوري باكيفيت بوده و در درازمدت مي توانيد از آن ها استفاده كنيد و نسبت به دوام و كيفيت آن ها اطمينان خاطر داشته باشيد و شما مي توانيد وسايل دكوري خود را در اسرع وقت درب منزل تحويل بگيريد.

شما مي توانيد جديدترين وسايل دكوري خودتان را از فروشگاه آنلاين رومادون خريداري كنيد. فروشگاه آنلاين رومادون جديدترين و شيك ترين وسايل دكوري را عرضه مي كند كه مناسب شرايط و بودجه شماست. فروشگاه آنلاين رومادون دوستدار زيبايي منزل و محل كار شماست. با رومادون، دكوراسيون زيبايي را تجريه كنيد.

فروشگاه ساعت رومادون

منبع: prodeez / nomon / nomonwallclocks

دکوراسیون

romadonدکوراتیودکوراسیوندکوریرومادونساعت ديواري تيروكمانيطرح ساعت تیر و کمانیلوکسمنزلمینیمال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *