0%

لذت با صندلي سياره ای

صندلی سیاره ای

از اولين مدل صندلي سياره اي به قدري استقبال شد كه مدل جديد آن را ساخته و به دوستداران اين نوع صندلي عرضه مي كنيم. اين نوع صندلي براي شركت ها مناسب است. حالا مدل دو نفره اين صندلي ساخته شده است.
صندلي سياره اي به قدري جادار و بزرگ است كه مي توانيد جلسات كاري خود را در آن برگزار كنيد. مي توانيد با رؤسای شركت و همكاران جلساتي را برگزار كنيد.
صندلي سياره اي به قدري راحت است كه همكار و رئيس شركت زماني كه در اين صندلي جلسه اي را برگزار مي كنند، ديگر مانند گذشته خشك و بي روح نخواهند بود، ديگر مانند فضاهاي اداري احساس رسمي بودن در محل كار را نخواهيد داشت.

صندلی سیاره ایشما مي توانيد در اين صندلي، با دوستان يا همكاران خودتان، گپ و گفتگوهاي دوستانه يا رسمي داشته باشيد. فضاهاي خشك و رسمي در اين صندلي احساس نمي شود.
براي اين كه بتوانيد كسب و كار خود را گسترش بدهيد، بايد دايره روابط خودتان را توسعه و گسترش دهيد، شما در اين صندلي مي توانيد در عين اين كه بيرون از آن انواع و اقسام سر و صداها وجود دارد، با شريك تجاري خودتان، جلسه اي را برگزار كنيد.
صندلي سياره اي دو نفره براي برگزاري جلسات مناسب است و مي توانيد از آن در فضاي اداري نيز استفاده كنيد.
صندلی سیاره ای

صندلي سياره اي مي تواند فضاهاي شخصي شما را دگرگون كند. سادگي و زيبايي را با هم دارد. با اين نوع صندلي، روابط حرفه اي شما نيز توسعه و گسترش مي يابد و آينده كاري شما نيز بهتر خواهد بود.
با اين صندلي، شما مي توانيد با ديگران به راحتي ارتباط برقرار كنيد. ديگر سر و صداي اضافي، شما را اذيت نخواهد كرد و محيط كار و زندگي شما با اين نوع صندلي زيباتر خواهد شد.
صندلي سياره اي مناسب محل هاي كار و زندگي شماست. با اين نوع صندلي مي توانيد محل كار و زندگي خود را زيباتر و دلنشين تر كنيد.
صندلي سياره اي، قفسه اي براي موبايل يا كتاب شما دارد، مي توانيد فارغ از زندگي روزمره و مشكلات زندگي، قهوه اي را آماده كرده و در اين صندلي با خيالي راحت نوش جان كنيد و بعد از چند دقيقه اي استراحت، دوباره به جريان زندگي و كار برگرديد.

 

منبع:Mzpa.co

دکوراسیون

خانه مدرندایرهدکوراسیونصندلیصندلی سیاره ایطرح جدیدطرح صندلی سیاره ایمقاله صندلی مدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *