0%

قوانین خرید از رومادون

ضمن تشکر از انتخاب شما ، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین رومادون است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

تعاریف واژه ها

• فروشگاه چیست؟: فروشگاه اینترنتی رومادون
• وب سایت چیست؟: وب سایت فروشگاه اینترنتی رومادون به آدرس اینترنتی www.romadon.com
• محتوای وب سایت به چه معناست؟: شامل متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه مقالات و اخبار قرار داده شده در سایت و وبلاگ می باشد.
• کاربر کیست؟: هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت رومادون شده باشد، کاربر تلقی می شود.
• عضو به چه کسی گفته می شود؟: کاربری که به عضویت اولیه یا کامل سایت درآمده باشد، عضو تلقی می شود.
• مشتری چه کسی است؟: کاربر یا عضوی که از سایت خرید می کند.
• سفارش چیست؟: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و قصد خرید آنها را اعلام می نماید.
• استعلام یعنی چه؟: ارسال سفارش از طرف مشتری برای بررسی موجود بودن کالاهای سفارش داده شده و بررسی تغییر قیمت که ممکن باشد

ایجاب و قبول سفارش

امکان ثبت سفارش در رومادون در طول هفته میسر خواهد بود و کلیه سفارشات در روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی و ارسال خواهند شد.
کلیه سفارشات از طریق تماس تلفنی به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید و رومادون نهایت دقت را دارد تا تمام سفارشات ثبت شده ارسال و تحویل مشتریان محترم قرار گیرد اما در صورتی که بعد از ثبت سفارش و یا پرداخت وجه، موجودی کالا به اتمام برسد، رومادون حق لغو کردن آن و استرداد وجه سفارش به کاربر را دارد و این موضوع بدون اطلاع قبلی برای رومادون محفوظ خواهد بود، در اینصورت مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند که در غیر اینصورت برای لغو سفارش مبلغ آن حداکثر ظرف مدت بیست و چهار ساعت فقط به شماره حسابی که با آن خرید شده بود واریز خواهد شد.
برای سفارشاتی که تحویل گیرنده شخص دیگری است و یا بصورت هدیه می باشد و مبلغ سفارش قبلاً پرداخت شده است، لازم است تحویل گیرنده کارت شناسایی همراه داشته باشد. همچنین در صورت اطلاعات ناقص و اشتباه سفارش قابل پیگیری نخواهد بود.
ضمناً پس از ثبت سفارش امکان هیچ گونه تغییری در اطلاعات آن برای کاربر وجود ندارد و در غیر اینصورت آن سفارش کنسل و مشتری باید سفارش جدید ثبت نماید.

به علت نوسانات نرخ دلار و ارز ممکن است به قیمت محصولات خریداری شده چند درصد اضافه گردد و نرخ تمامی محصولات به نرخ روز محاسبه می شود و در صورت عدم رضایت مشتری قبل از تحویل کالا هزینه به حساب بانکی مشتری استرداد می گردد
مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده ۱۸۳ قانون مدنی عبارتست از اینکه ” یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد “؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق “داده پیام” منعقد می گردد.
ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می گردد. قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابزار شده برای انعقاد قرارداد. بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است، ملزم به پرداخت پول می باشد.
توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب کننده تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پابرجاست یا سایر شروط را مشخص نماید.
ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.
کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی (۱۸ سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند.

روشهای پرداخت

به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان، فروشگاه کلیه راهها و روشهای ممکن پرداخت را برای مشتریان فراهم نموده است:
۱- پرداخت آنلاین (پرداخت از طریق درگاه بانکی)
۲- واریز به حساب بانکی
۳- کارت به کارت

روشها، هزینه و مدت زمان ارسال

روشهای ارسال سفارش ها
۱- سفارش ها پس از ثبت شدن ، وارد مرحله ی تولید شده و بعد از 3 روز آماده ی ارسال میگردند و در زمان ارسال پیامکی از شرکت پست حاوی شماره ی پیگیری برای شما ارسال میگردد و حداکثر ۳ روزکاری پس از ارسال ، سفارش را درب منزل دریافت خواهید کرد .
لازم به ذکر است که سفارشاتی که مربوط به حراجی سایت هستند ، روز کاری بعد از ثبت سفارش ، ارسال میگردند .
اگر هم ساکن کرج هستید ، سفارشات بعد از تولید توسط الوپیک یا اسنپ ارسال میگردند.

۲-  تسویه فاکتورها نیز به دو حالت پرداخت آنلاین از طریق درگاه های موجود در سایت و کارت به کارت به حساب نماینده ی شرکت که در مکاتبات با همکاران واحد ارتباط با مشتریان خدمت شما اعلام میگردد

هزینه ارسال

هزینه ارسال برای روش های مختلف بصورت مکانیزه و بر اساس وزن کالا یا کالاها و شهر مقصد، محاسبه و در هنگام ثبت سفارش به مشتری نمایش داده می شود.