0%

مبل مخفی در یک کتاب

مبل مخفی در یک کتاب

شاید عبارت* مبل مخفی در یک کتاب* ذهن شمارا به سمت کتابی در مورد مبلمان ببرد بنابراین کلمه ی *بوکنیچر * عبارت مناسب تری از لحاظ لفظی می باشد. زیرا کلمه ی بوکنیچر از لحاظ تحت الفظی به معنای کتابی است که هنگام باز شدن تبدیل به یک مبل می شود.
درمورد مقاومت و وزن این مبل باید بگویم درمقایسه با مقاومت بالای صفحات تاشده ی این کتاب که تحمل فشارهای زیادی را دارد به طور شگفتی ضخامت و وزن این مبل کتابی به اندازه ی وزن یک میزعسلی می باشد.

لینک ویدیو :

https://www.aparat.com/v/lyLwJ

این مبل کتابی شامل برگه های کاغذی است که از داخل به شکل ساختار های شش ضلعی لانه زنبوری درکناریکدیگر قرارگرفته اند و هنگامی که کتاب باز می شود همانند یک کتاب معمولی می باشد اما کافیست هردوجلدکتاب را به یکدیگر بچسبانیدو بر روی ان تشکی گرد قرار دهید و درنهایت در مقابل خود میزی را میبیند که به طرح میزهای عسلی امپراطوری عثمانی است و قدرت تحمل فشاری معادل ۱۱۰۰کیلوگرم (معادل ۲۴۰۰ پوند) را دارد.

زیراندازهای مسافرتی خودرا فراموش کنید، این بوکنیچر محصولی فوق العاده برای پیکنیک،سفر و حتی خانه ها و اداره های می باشد که به سبک مینیمال طراحی شده اند. به طور غیرقابل انکاری بوکنیچر مطابق مدروز است به طوری که درموزه های هنر مدرن به راحتی برای خود جای باز کرده است و درعین حال بسیار کاربردیست، به طرزغیرقابل باوری با کمد کتابتان هماهنگ می شود.
به طور کلی شما می توانیدکتابخانهایتان را بااین محصول کامل کنید.

در زبان انگلیسی کلمه ی مبلمان furniture می باشد و ازنجایی که این مبل شبیه به کتاب می باشد برای ان کلمه ی bookniture را درنظرگرفته اند که ما عبارت مبل کتابی را بعنوان معادل ان نوشته ایم.

استودیو رومادون همواره در حال خلق و طراحی محصولات دکوراتیو است. شما می توانید در اینجا محصولات رومادون را مشاهده کنید.

«فروشگاه اینترنتی رومادون»

قوانین سایت

دکوراسیون_مدرنمبلمبل مخفیمبلمانمقالهوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *