0%

درباره ما

ما کی هستیم؟

برند رومادون یک برند ثبت شده است که در سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را در زمینه ی تولید و عرضه ی محصولات با کیفیت و مدرن در حوزه ی دکوراسیون منزل شروع کرد .

اگر شخصی پاکبان نامیده می شود، باید همانگونه خیابان ها و معابر را جارو کند که میکل آنژ نقاشی می کرد، بتهون سمفونی می نواخت و یا شکسپیر شعر می سرود. او باید آنگونه خیابان ها را جارو کند که تمامی موجودات آسمانی و زمینی مکثی کنند و بگویند: «زمانی که پاکبان در اینجا  کار می کرد، چه زیبا و شایسته به وظیفه اش عمل می کرده است»

این مقدمه ای بود برای بیان این موضوع که همه ی عوامل دست اندرکار مجموعه رومادون، هر روز صبح کار خود را با این آرزو شروع می کنند که مصداق این جمله زیبا و با ارزش باشند و در انجام وظایف خود نهایت توانشان را به کار گیرند تا شما مشتریان گرامی از محصولات رومادون رضایت کامل داشته باشید.
با همه این اوصاف، ما خودمان را از بهتر شدن کارمان بی نیاز نمی بینیم و نظراتتان را معیار و چراغ راهی ارزشمند برای توجه و ارزیابی کارهای خود می بینیم؛ چرا که این آراء عمومی را نشانه رشد و بهتر شدن کارمان و در نهایت موجب رضایت بیشتر شما بزرگواران میدانیم .

به همین منظور ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید. مشتاقانه منتظر پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

  • ارسال رایگان
  • ارسال به سراسر ایران
  • پرداخت درب منزل
  • پشتیبانی حرفه‌ای
  • گارانتی کیفیت
  • تضمین کیفیت
Romadon Group1
تیم رومادون

۲ سال
تجربه

در طراحی و تولید و عرضه‌ی
اکسسوری‌های دکوراتیو

سند چشم‌انداز

هدفی که مداوم دنبال میکنیم

برند رومادون با تکیه بر توان داخلی ، قصد دارد تا به یکی از بزرگترین تولید کنندگان اکسسوری های دکوری تبدیل شود ، برای رسیدن به این امر ، ایده های بسیاری در این مجموعه در حال عملیاتی شدن هستند که به مرور اجرایی خواهند شد . این مجموعه در تلاش است تا با افزایش کیفیت محصولات ، رضایتمندی مشتریان را به بالاترین سطح ممکن برساند .

97%

رضایت مشتری

1%

بازگشت کالا

70%

اقدام به خرید دوم

آمار و ارقام ما

نتایج بدست آمده توسط رومادون

35842تعداد سفارش ارسالی
2816تعداد محصولات
5879تعداد تنوع محصولات فعال
15تعداد کارمندان

نظرات مشتریان

مشتریان رومادون چه می گویند ؟

test
جنیفر ساموان
خواننده

“من از صمیم قلب فروشگاه رومادون را برای نیازهای شما توصیه می کنم. من از خدمات آنها در دو مجموعه جواهرات استفاده کرده ام.”

test
مارک اسمیت
تاجر

“مردم از ابتدای تمدن بشری از اشیاء طبیعی مانند چوب های درختی ، سنگ ها و خزه به عنوان مبلمان استفاده می کردند.”

test
آماندا سانچر
هنرمند

“من از صمیم قلب فروشگاه مبلمان Xtra را برای نیازهای شما توصیه می کنم. من از خدمات آنها در دو مجموعه مبل استفاده کرده ام.”

برندها

همکاران ما